Silesia Krynica, Krynica Zdrój
Przyjazd:
Wyjazd:
Liczba osób
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby
  • 5 osób
  • 6 osób

Polityka Bezpieczeństwa

  1. Strona główna
  2. Obiekt
  3. Polityka Bezpieczeństwa

Szanowni Goście.

Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji jest komfortowym obiektem położonym 10 minut od centrum miasta w kameralnej, zacisznej okolicy w bezpośredniej bliskości natury i leśnych ścieżek. Położenie Ośrodka w oddaleniu od zgiełku miasta, sklepów i galerii handlowych sprawia, iż każdy Gość może czuć się w naszych przestronnych wnętrzach bezpiecznie i komfortowo.

W czasie trwania epidemii wirusa SARS-CoV-2 chcąc stworzyć bezpieczne i komfortowe warunki Państwa pobytu oraz zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług wdrożyliśmy nową politykę bezpieczeństwa opierającą się na aktualnych wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego określających działania chroniące przed zakażeniem wirusem. 

TUTAJ: POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA 

Mamy nadzieję, że dzięki wprowadzonej przez nas polityce bezpieczeństwa minimalizującej ryzyko zakażenia wirusem SARS-CoV-2 każdy z Państwa będzie czuł się u nas komfortowo
i bezpiecznie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących rezerwacji czy zasad  bezpieczeństwa stosowanych w naszym Ośrodku zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu
18 471 28 37 lub mailowego pod adresem: recepcja@silesiakrynica.pl. Obie formy kontaktu są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pamiętajmy również o stosowaniu zasady: na powitanie w zastępstwie uścisku dłoni podarujmy rozmówcy uśmiech : -)

#zmiloscidobezpieczenstwagosci

Z radością oczekujemy na Państwa przyjazd!

 

   

Lokalizacja

w sercu krynicy

ul. Pułaskiego 71/1
33-380 Krynica Zdrój

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij