Silesia Krynica, Krynica Zdrój
Przyjazd:
Wyjazd:
Liczba osób
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby
  • 5 osób
  • 6 osób

Konferencje

Konferencje w Krynicy-Zdroju

Ośrodek Silesia w Krynicy-Zdroju to obiekt z bogatą, wieloletnią tradycją. Położony w cichej lokalizacji, która zapewnia komfort przyjezdnym jest dobrym miejscem zarówno dla osób, którym zależy na wypoczynku, jak i dla osób, które szukają miejsca na konferencje biznesowe. Bogata infrastruktura ośrodka pozwala na połączenie spraw biznesowych z wypoczykiem. W 2018 doszło do generalnego remontu oraz zmiany nazwy z Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji DAMIS na Silesia Krynica. W ofercie obiektu znajdziemy udogodnienia takie jak basen, sale zabiegowe, kawiarnie, siłownię, sale rozrywki. Nieruchomość posiada 100 pokoi gościnnych, co pozwala na organizację sporych wydarzeń służbowych. 

Nowoczesne sale konferencyjne

Dla osób zainteresowanych naszą ofertą kierowaną do firm przygotowaliśmy dwie sale konferencyjne. 

  • Sala B -  Jest największą salą konferencyjną i umożliwia zorganizowanie wydarzenia nawet dla 150 osób w układzie teatralnym oraz około 100 osób w układzie szkolnym. Takie rozwiązanie zapewnia uniwersalność w wykorzystaniu sali, pozwalając na organizację zarówno dużych konferencji, jak i mniejszych zebrań czy imprez firmowych. 
  • Sala C - Mała, bardziej kameralna sala, która jest rekomendowana dla mniejszych spotkań. Warunki pozwalają na zorganizowanie wydarzenia dla około 30 osób w układzie teatralnym oraz 15 osób w układzie szkolnym. 

Organizacja wydarzeń

Zdajemy sobie sprawę, że organizacja wydarzeń to często wiele nowych wyzwań, które wymagają odpowiedniego zaplanowania i dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Nasza firma oferuje pomoc wykwalifikowanego event managera, który służy pomocą w kompletnym zorganizowaniu wydarzenia- od momentu przygotowań, aż do wyjazdu Gości. Nasz ekspert ma wieloletnie doświadczenie, a liczne konferencje w Krynicy-Zdroju dla największych firm odbywały się pod jego opieką. Dla osób zainteresowanych naszą ofertą umożliwiamy wcześniejsze dokonanie wizji lokalnej naszego obiektu, które rozwieje wszelkie wątpliwości i pozwoli lepiej zapoznać się z ofertą.  

Usługi dodatkowe dla Gości konferencyjnych

W trosce o komfort naszych Gości, którzy przyjeżdżają do naszego obiektu, aby wziąć udział w konferencjach przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której został uwzględniony zróżnicowany serwis kawowy dostępny w naszej nowo otwartej kawiarni. Posiadamy rozbudowaną ofertę produktów, które umilą czas i pozwolą na chwilę wytchnienia podczas ważnych spotkań. Wyroby dostępne w naszej kawiarni pochodzą od najlepszych lokalnych firm, które cieszą się renomą i najwyższą jakością swoich produktów. Nasza kawiarnia była wielokrotnie doceniana podczas licznych wydarzeń biznesowych przez najbardziej wymagających Kontrahentów. 

Na terenie obiektu oferujemy bezpłatny parking dla naszych Gości oraz dostęp do szybkiego Wi-FI. Osoby, które planują zostać u nas na dłużej mogą bezpłatnie skorzystać z największego basenu pływackiego w Krynicy-Zdroju. Dla naszych Gości przygotowaliśmy również bezpłatny dostęp do strefy rozrywki, w której można znaleźć bilard, tenis stołowy, stoły do gier karcianych, gry planszowe. Goście mogą skorzystać również z biblioteczki, która znajduje się w kawiarni. 

Nasz obiekt to idealne miejsce do organizowania wydarzeń biznesowych. Jeśli myślimy, aby przygotować konferencje w Krynicy-Zdroju to nasza oferta jest konkurencyjna względem innych obiektów, a zróżnicowana oferta sal pozwala na organizację wydarzeń każdego typu. Doświadczenie naszego Event Managera sprawia, że nawet osoby, które nie miały styczności z organizowaniem podobnych imprez doskonale radzą sobie z wszystkimi wymaganymi zadaniami niezbędnymi do osiągnięcia udanego spotkania. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym Event Managerem, który odpowie na dodatkowe pytania i przybliży szczegóły oferty.

Agnieszka Kubisz – Manager ds. sprzedaży i marketingu
Tel. (18) 4712838 w. 124
E-mail: agnieszkakubisz@silesiakrynica.pl

Lokalizacja

w sercu krynicy

ul. Pułaskiego 71/1
33-380 Krynica Zdrój

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij