Silesia Krynica, Krynica Zdrój
Przyjazd:
Wyjazd:
Liczba osób
 • 1 osoba
 • 2 osoby
 • 3 osoby
 • 4 osoby
 • 5 osób
 • 6 osób

Dla firm

Z myślą o organizacji szkoleń oraz konferencji do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjne wyposażone w niezbędny sprzęt umożliwiający przeprowadzenie tego typu wydarzeń. 

Dla Firm

Ośrodek Silesia w Krynicy-Zdroju to wyremontowany i przystosowany do współczesnych standardów obiekt, który jest idealnym miejscem dla organizacji konferencji firmowych oraz innych spotkań biznesowych. Dzięki termomodernizacji budynku dawnego Centrum Wypoczynkowego i Rehabilitacyjnego DAMIS, Silesia Krynica oferuje nie tylko stylowo i elegancko urządzone pokoje dla naszych Gości, ale także możliwość korzystania z sauny, basenu czy siłowni oraz trzech nowoczesnych sal konferencyjnych. 

Przestronne sale konferencyjne z nowoczesnym wyposażeniem

Wiemy, jak istotne dla sukcesu organizowanej konferencji lub innych spotkań biznesowych są odpowiednio przystosowane do potrzeb ich uczestników sale konferencyjne. Silesia Krynica to dwie sale, z pełnym wyposażeniem pozwalającym zorganizować sprawnie każdego rodzaju spotkanie biznesowe. Możliwość korzystania z internetu w całym obiekcie oraz kompleksowe wyposażenie multimedialne umożliwiają zrealizowanie wszystkich potrzeb naszych Kontrahentów. Do ich dyspozycji w Ośrodku Silesia jest także Event Manager, który zadba o wszystkie szczegóły organizowanego wydarzenia, przeprowadzając z Gośćmi m.in. wizję lokalną, pokazującą wszystkie atuty obiektu. 

Bogate zaplecze konferencyjne i profesjonalna obsługa

Lata doświadczenia i przystosowanie Silesia Krynica do współczesnych standardów powodują, że nasi Goście mogą liczyć na pełne zaplecze konferencyjne oraz profesjonalną obsługę. Dysponujemy w obiekcie niezbędnymi meblami konferencyjnymi, jak stoły i krzesła, które można ustawić w dowolnej konfiguracji dla wygody naszych Gości. Posiadamy także wszelkiego typu urządzenia multimedialne, jak rzutniki, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe i sprzęt audio-video, które zapewniają komfort zarówno uczestnikom wydarzenia, jak i prowadzącym konferencje czy spotkanie. Naszym Kontrahentom oferujemy także możliwość urządzenia przerw kawowych w trakcie spotkania czy uroczystej kolacji na zakończenie całego wydarzenia. Dbając o wygodę wszystkich uczestników konferencji i spotkań zapewniamy wyżywienie w formie bufetu szwedzkiego, dzięki czemu każdy może wybrać z niego menu odpowiednie dla siebie. 

Miejsce z tradycją w cichej lokalizacji blisko centrum miasta

Silesia Krynica położona jest przy ulicy Pułaskiego, która od lat cieszy się opinią jednej z ulubionych wśród Gości odwiedzających Krynicę-Zdrój. Niedaleko stąd bowiem do wszystkich najważniejszych atrakcji tego miasta, jak Park Zdrojowy, gdzie mieści się słynna Pijalnia Wód Mineralnych, Muzeum Nikifora, Stary Dom Zdrojowy będący jednym z najpiękniejszych zabytków architektonicznych Krynicy. Położenie Silesii z jednej strony pozwala szybko dostać się do głównych atrakcji miasta, a z drugiej, zapewnia niezbędną dla Gości biorących udział w konferencjach czy spotkaniach biznesowych - ciszę i spokój. Jednym z dodatkowych atutów dla Gości Silesia Krynica jest możliwość skorzystania na miejscu z basenu pływackiego, będącego największym tego typu obiektem w Krynicy. Jego rozmiary: 20 metrów długości oraz 8 metrów szerokości - pozwalają na swobodny trening pływacki pozwalający odprężyć się po ciężkim dniu. Przeszklona ściana basenu zapewnia dodatkowo zapierający dech w piersiach widok na Górę Parkową. Goście Silesia Krynica mogą na miejscu skorzystać także z sauny lub siłowni oraz zabiegów SPA, organizowanych po wcześniejszym ich zarezerwowaniu.

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty dla firm chcących zorganizować konferencję w Krynicy Zdrój i kontaktu z naszym Event Managerem.

Sprawdź Silesia Krynica w serwisie 
https://www.mojekonferencje.pl

Zapewniamy:

 • noclegi w komfortowych pokojach
 • znakomite wyżywienie w formie bufetu szwedzkiego
 • możliwość wynajęcia sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem
 • bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu
 • możliwość zorganizowania uroczystej kolacji 
 • możliwość organizacji przerw kawowych podczas konferencji

 

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, celem ustalenia szczegółów współpracy.

Agnieszka Kubisz – Manager ds. sprzedaży i marketingu
Tel. (18) 4712838 w. 124
E-mail: agnieszkakubisz@silesiakrynica.pl

Lokalizacja

w sercu krynicy

ul. Pułaskiego 71/1
33-380 Krynica Zdrój

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij